• (+48) 22 723 89 53 / 55
  • polman4444

Certyfikowani

wytwórcy zagraniczni

30 lat

doświadczenia

Wiodący dostawca

uszczelnień przemysłowych

Zastrzeżenia Prawne

Polman sp.j. opracowała niniejsza stronę internetową z najwyższą starannością. Jednak możliwe jest, że niektóre informacje mogą być błędne na skutek błędów pisarskich lub wynikających z błędu wprowadzania, oraz że niektóre informacje zmienią się z upływem czasu, staną się niedokładne lub niekompletne. Polman sp.j. nie gwarantuje, że informacje zawarte na tej stronie są bezbłędne, aktualne, dokładne i kompletne oraz nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.

Wszelkie dane zawarte w niniejszym serwisie internetowym podawane są przez firmę Polman sp.j. w dobrej wierze, za informacjami uzyskanymi od producentów wyrobów.

Wszelkie dane zawarte w niniejszym serwisie internetowym są rezultatem wieloletnich badań laboratoryjnych i eksploatacyjnych wytwórców, wykonanych wg najlepszej osiągalnej wytwórcom wiedzy. Należy je traktować wyłącznie jako wskazówki przy doborze materiałów.

Wszelkie dane zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią podstawy prawnej przyjęcia przez wytwórców/dostawcę odpowiedzialności prawnej/finansowej za skutki zastosowania oferowanych materiałów.

Niniejsza strona internetowa nie stanowi oferty w rozumieniu prawa.

Wszelkie materiały, w jakiejkolwiek postaci, zawarte w niniejszym serwisie internetowym stanowią własność firmy Polman sp.j. lub firm z nią współpracujących.  Korzystanie z nich poprzez ich kopiowanie, publikację, rozpowszechnianie itp jest zabronione i będzie ścigane.

W związku ze stałym postępem technicznym zastrzegamy sobie prawo wprowadzenia zmian bez uprzedzenia.

Polman sp.j. szanuje prywatność odwiedzających tę stronę. Poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na tej stronie, należy podać informacje o sobie. Polman sp.j. jest odpowiedzialny za przetwarzanie tych danych osobowych za pośrednictwem tej strony internetowej, w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych. Państwa dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

Top