Projektowanie urządzeń i instalacji przemysłowych

Dbając o efektywność i bezpieczeństwo procesów produkcyjnych biura projektowe, we współpracy z wytwórcami nowych linii produkcyjnych poszukują wciąż nowych rozwiązań technologicznych, podporządkowanych priorytetom “branżowym”: np. ograniczeniu strat surowca, ograniczeniu energochłonności, ograniczeniu emisji.
Jesteśmy gotowi do współrealizacji celów – proponujemy szeroką gamę nowoczesnych uszczelnień spełniających oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Projektowanie urządzeń i instalacji
Projektowanie urządzeń i instalacji

Jesteśmy od wielu lat dostawcą materiałów zaopatrzenia przemysłowego dla tego sektora. Mamy doświadczenie w doradztwie, dostawach i obsłudze posprzedażnej. Szczególnie polecamy Państwu następujące wyroby.

Uszczelki metalowe: spiralne, wielokrawędziowe, owijane, faliste (również całkowicie zamknięte grafitem – patent) i RTJ.  Wykonywane z szerokiego spektrum metali, z wypełnieniem (zależnie od medium).
Uszczelki z płyt: z grafitu naturalnego, z Teflonu®, z włókien aramidowych i mineralnych w kauczukach NBR, z płyt termoizolacyjnych z włókien mineralnych.
Uszczelnienia dławnicowe: z włókien naturalnego grafitu o wysokiej czystości, PTFE, syntetycznych.
Membrany pompowe: z ekspandowanego Teflonu®. Spodziewany czas bezawaryjnej pracy to 20-50 mln cykli!